Haberler

Adana Haberleri, Adanada meydana gelen yenilikler, Adana’ya özel haberler. Bu sayfalarda Adana yönetim haberleri, trafik kazaları, cinayetler ve çeşitli güncel olaylar bulunmaktadır.

Adana'da kar nedeniyle yollar kapandı!

Adana"#039;nın kuzey bölgelerinde havaların soğumasıyla birlikte kar yağışı etkili oldu.
Read more ...

Valilik 'Afet toplanma yerleri'ni açıkladı

Adana Valiliği olası afet ve acil durum sonrasında kentteki "quot;Acil Toplanma Yerleri"quot;ni kamuoyuyla paylaştı.
Read more ...

ÇÜ'de Dekanlık devir teslimi

Çukurova Üniversitesinde dekanlık görev süreleri dolan akademisyenler, düzenlenen törenle görevlerini yeni dekanlara devretti. Eski dekanlara teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, “Çok kıymetli ve onurlu olan bu görevdeki özverili çalışmalarınız için üniversitemiz adına sizlere şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
Read more ...

ASKİ kiralama yerine 'Satın Alma' yapıyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Büyükşehir ve ASKİ (Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi) bünyesinde kirası yüksek, satın alındığı takdirde 20-24 ayda kendini amorti edecek iş makinesi ve araçlarını belediyeye kazandırmaya devam ediyor. Daha önce ekmek fabrikaları için gerekli buzun üretilmesini sağlayan, böylece yılda yaklaşık 800 bin liralık buz alım giderini sona erdiren, ayrıca yılda 1 milyon 200 bin liralık da buz satışı gerçekleştirecek Buz Üretim Tesisi kuran Başkan Zeydan Karalar, Büyükşehir Belediyesi için artı değer üretmeyi sürdürüyor.
Read more ...

AÖF'te Sınav İptali TBMM gündeminde

CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, Açıköğretim Fakültesi’nde yaşanan sınav iptali ve sistem hatası iddialarını TBMM’ye taşıdı
Read more ...

Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, beraberindeki Milletvekili Tamer Dağlı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçelere ziyarette bulundu.
Read more ...

Akıllar derslerde, ikramlar ellerde!

Seyhan Belediyesi’nce Yeşilyurt Mahalle Merkezi’nin bir bölümüne bilgiye ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla kurulan Bilgi Evinde öğrenci ve gençlere verilen hizmet ve yapılan ikramlarla ev rahatlığında ders çalışma imkânı sunuluyor.
Read more ...

Tarihi Varda Köprüsünden özel görüntü!

Adana’nın merkez ilçesi Karaisalı’da bulunan Varda Köprüsü’ne 9 yıl aradan sonra ilk defa kar yağdı.
Read more ...

Çukobirlik'in varlıkları birer birer satılıyor

Geçtiğimiz dönemde Türkiye"#039;nin en büyük üretici birliği konumunda olan Çukobirlikk"#039;in arsa ve binaları binası borçları nedeniyle satılıyor.
Read more ...

Adana'da büyük uyuşturucu operasyonu

Adana Polisi uyuşturucu satışı yaptığı ileri sürülen zanlılara karşı şafak vakti operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda çok sayıda zanlı gözaltına alındı.
Read more ...
Debug: 10
newsurl http://www.adanahabermerkezi.com/rss.php number 10 lang printpubdate max 100 number 10 max 100

Weder RSS noch Google Feed gefunden
Debug: 10
newsurl http://www.haber01.com/rss.php number 10 lang printpubdate

Bu sayfada yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan otomatik olarak yayınlanmakta olup, haber kaynağından gelen bilgilerden sorumlu değiliz. Bu sayfanın dışında ek olarak Adana haberleri ve Adana gazeteleri sitelerini de incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.