Haberler

Adana Haberleri, Adanada meydana gelen yenilikler, Adana’ya özel haberler. Bu sayfalarda Adana yönetim haberleri, trafik kazaları, cinayetler ve çeşitli güncel olaylar bulunmaktadır.

Vali Demirtaş'tan flaş toplantı

Vali Mahmut Demirtaş, cemaatle namaz kılınacak camilerle ilgili yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantının ardından pandemi sürecinde il genelinde koordineli bir şeklide gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili durum değerlendirmesinde bulunmak üzere vali yardımcıları ve kaymakamlarla bir araya geldi.
Read more ...

Narenciye üretiminde büyük kayıp

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, geçtiğimiz günlerde Adana başta olmak üzere Çukurova Bölgesi"#039;nde etkili olan aşırı sıcaklar nedeniyle yüzde 80"#039;lere varan rekolte kaybının olduğunu söyledi.
Read more ...

Yüreğir'de yol çalışması hız kesmiyor

Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, başlattığı yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Read more ...

İbadethaneler ne zaman-nasıl açılacak?

Vali Mahmut Demirtaş, koronavirüs salgınının yayılmasının önüne geçilmesi amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığınca alınan tedbirler kapsamında 16 Mart 2020 tarihinden itibaren cami ve mescitlerde cemaatle vakit namazları ile cuma namazlarının kılınmasına ara verilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısında yapılan değerlendirmelerin sonucunda 29 Mayıs 2020 Cuma gününden itibaren cami ve mescitlerde belirlenen kurallar çerçevesinde öğle, ikindi ve cuma namazlarının cemaatle kılınabileceği kararının alınmasına istinaden il genelinde yapılması gereken çalışmaları değerlendirmek amacıyla ilgililerle bir araya geldi.
Read more ...

AK Partide "gönül"den bayramlaşma

AK Parti Adana’da, genel başkan yardımcıları, milletvekilleri, belediye başkanları, meclis üyeleri, il ve ilçe 3 kademe başkanlarının yanı sıra mahalle başkanlarının da katılımıyla, telekonferans yoluyla yaklaşık 2 bin kişiyle bayramlaşma programı gerçekleştirdi.
Read more ...

Demirtaş, çiftçi ile bayramlaştı

Vali Mahmut Demirtaş, Sarıçam ilçesi Mustafalar Mahallesi’nde buğday hasadı yapan çiftçilerle bayramlaştı.
Read more ...

Bulut narenciye için "afet ilanı" istedi

CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, narenciye üreticisinin Çukurova’da etkili olan poyraz ve sıcak hava nedeniyle yaşadığı mağduriyeti Meclis gündemine taşıdı.
Read more ...

Çocuklar bayramda "şen"di!

Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü ve Adana Yardım Gönüllüleri, Yenidam Mahallesinde tarım işçisi çocuklarının bayramları şekerler, boyama kitapları hediyeler verilerek kutladı.
Read more ...

Çukurova'da narenciye için acı haber!

Çukurova Bölgesi’nde geçtiğimiz hafta yaşanan 50 dereceyi aşan çöl sıcakları tarımsal üretime “felaket” niteliğinde zarar verdi. Çiçekten henüz dönmüş hassas narenciye meyvecikleri güneş ısısında kavruldu.
Read more ...

Vali Demirtaş'tan bayram ziyaretleri

Vali Mahmut Demirtaş; Karataş-Adana yolu, Yüreğir Çimento Fabrikası kavşağı, İncirlik, Adana-Mersin otoyol gişeleri, Çukobirlik polis uygulama noktaları ile Akıncılar Polis Merkez Amirliği ve Mustafalar Mahallesi jandarma uygulama noktasını ziyaret etti.
Read more ...
Debug: 10
newsurl http://www.adanahabermerkezi.com/rss.php number 10 lang printpubdate max 100 number 10 max 100

Weder RSS noch Google Feed gefunden
Debug: 10
newsurl http://www.haber01.com/rss.php number 10 lang printpubdate

Bu sayfada yayınlanan haberler çeşitli kaynaklardan otomatik olarak yayınlanmakta olup, haber kaynağından gelen bilgilerden sorumlu değiliz. Bu sayfanın dışında ek olarak Adana haberleri ve Adana gazeteleri sitelerini de incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.